بسته
0 آیتم ها
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید.
همه دسته ها
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو

  نمی توانید بیرون غذا بخورید؟ رستوران های انگلستان ، بسته های غذایی ویژه ای (Do It Yourself)DIY ارائه می دهند

  دوشنبه, 30 نوامبر 2020

  نمی توانید بیرون غذا بخورید؟ رستوران های انگلستان ، بسته های غذایی ویژه ای (Do It Yourself)DIY ارائه می دهند

   

  لندن (رویترز) - از فست فود گرفته تا وعده های مفصل ، برخی از رستوران ها در انگلیس پکیج های خانگی در دوران قرنطینه میفروشند و مشتریان را به آشپزهایی تبدیل می کند که غذاهای مورد علاقه خود را در آشپزخانه های شان به دلخواه و کاملا بهداشتی میپزند

  از نظرجیمز کناپت ، صاحب آشپز رستوران میشلن لندن ، تصمیم به تهیه پکیج های غذایی ( خودتان درست کنید) آسان نبود ، اما بسیار ضروری بود. این رستوران با شروع اولین قرنطینه در ماه مارس بسته شدهاست ، چرا نشستن در اطراف میزها با حفظ فاصله اجتماعی امکان پذیر نیست.

  resturant

  "احساس بسیار سختی است که مجبور شویم آشپزی را به مهمانان بسپاریم ... اما کلمه ای که ما هر روز بیش از هر کلمه ای از آن استفاده می کنیم بقا است ، و اگر این کار را نمی کردیم رستورانی وجود نداشت برای بازگشت به آنجا  "

  این رستوران قبلاً هر روز با یک لیست انتظار سه ماهه به طور کامل رزرو می شد و 20 نفر در آن مشغول به کار بودند. کناپت گفت ، اکنون چهار کارمند مشغول کار هستند که حدود 80 سفارش تحویل منزل در هفته را انجام می دهند.

   در بالاترین سطح بالای بازار ، پکیج های غذا برای دو نفر 150-250 پوند قیمت دارند و به همراه دستورالعمل های آشپزی ارسال می شوند.

  برای برادران جیمز و تام الیوت ، این قرنظینه ها  خیلی غیرمنتظره طرح فروش "پیتزا پستی"  در کسب و کارشان، پیتزا پلیگرام را نجات داد.

  "ما سعی کردیم این طرح را در سال 2014 راه اندازی کنیم که یک شکست چشمگیر بود ، مردم برای آن آماده نبودند. اما پس از پاندمی که  همه را در خانه نگه داشت و ناگهان همه واقعاً دلشان برای پیتزا تنگ شد و ما پکیج ها را دوباره راه اندازی کردیم و از آن زمان به بعد اشتیاق زیادی برایشان به وجود آمده است. "

  آن ها اکنون بیش از 1000 بسته در روز به فروش می رساند که توسط پیک ها تحویل داده می شود.با قیمت 15 پوند برای دو پیتزا این تجارت از روز اول سودآور بوده.

  جیمز می گوید: "ما فکر می کنیم این پکیج ها قرار است بعد از واکسن در سال 2021 باقی بمانند."

  نظر خود را درج نمایید